Slevy na luxusní dárkové kazety
     
Pyratine - Miopharma Pyratine - Miopharma Pyratine - Miopharma

PYRATINE

Pyratine v médiích

Produkty Pyratine mají antioxidační účinky a ničí volné radikály. Tím výrazně zpomalují stárnutí pokožky, zásadním způsobem redukují tvorbu vrásek a pomáhají vyhlazovat vrásky stávající. Dále zamezují tvorbě akné a působí proti projevům růžovky. Navíc dodávají pokožce přirozenou vlhkost a vláčnost. Přípravky Pyratine neobsahují kyselé složky a nenarušují tak ochrannou funkci kůže. Více v sekci Řady Pyratine.

Jméno přípravků Pyratine plní česká i světová média od roku 2009, kdy tiskový odbor Akademie věd České republiky informoval o významném objevu, který dal vzniknout dosud nejúčinnějším krémům proti vráskám. V tomto článku najdete přehled všeho, co se o Pyratinu v českých médiích psalo.

Na pozadí značky Pyratine stojí významný objev českých vědců v oblasti rostlinných hormonů, konkrétně skupiny látek nazvané cytokininy. Ty v rostlinném světě významně ovlivňují rychlost stárnutí rostlinných pletiv, zjednodušeně řečeno žloutnutí a uvadání. Díky vynikající práci českých vědců se podařilo tyto látky přenést i do světa lidí, kde pomáhají zabraňovat tvorbě vrásek a odstraňovat nedokonalosti pleti.

Přehled článků a pořadů o Pyratinu

Pyratine v reportáži americké televize ABC News

Článek v časopise PERFECT WOMAN

Článek v časopise PERFECT WOMAN

       
 
 
Copyright © 2021 Miopharma - Michaela Pilná | Vytvořilo studio: Pixel Design | Redakční systém: Web-SOUL