Slevy na luxusní dárkové kazety
     

Larens Peptidum

Larens Peptidum - III. generace produktů Larens

„Larens Peptidum“ nahrazuje předchozí řadu produktů II. generace, která nesla název „Nano Collagen“. Produkty obsahují mikro částice, které lépe a snadněji pronikají do pokožky a hluboko do podkožních vrstev. Tam se díky své struktuře spojí s našimi buňkami a to i s těmi, které jsou již odumřelé. Svými mikro vlákny je obnovují a jsou významnou podporou k obnovení činnosti vlastních kolagenových vláken.

 
Exkluzivní pleťový krém s komplexem přírodních peptidů je vhodný pro všechny typy pleti, především pak pro citlivou a náročnou (vysušenou a podrážděnou).
Kolagenové sérum na obličej s komplexem přírodních peptidů. Převratné kosmeceutikum, mimořádně bohaté na bioaktivní látky.
Kolagenové sérum na tělo, vlasy a nehty s komplexem přírodních peptidů. Převratné kosmeceutikum, mimořádně bohaté na bioaktivní látky.
Kolagenové sérum na obličej s komplexem přírodních peptidů. Základem bohaté receptury je nano voda.
 
Hydratační a zvláčňující pleťový krém Nano Collagen Face Cream s komplexem přírodních peptidů je určen k péči o pokožku obličeje a dekoltu. Je ideální tam, kde je potřeba dlouhodobá hydratace.
Revoluční peptidové sérum určené k péči o vlasy a tělo. Sérum okamžitě zlepšuje vzhled i stav vlasů a pokožky. Intenzivně regeneruje a vyživuje.
Přirozeným způsobem obnovuje vitalitu, elasticitu pleti a osvěžuje ji. Dokonalý produkt každodenní péče o pleť, vystavené škodlivému vlivu suchého vzduchu, větru a slunce.
Luxusní tělový krém s komplexem přírodních peptidů a REGESTRILEM®. Základem jedinečné receptury je nano voda.
     
 
 
Copyright © 2022 Miopharma - Michaela Pilná | Vytvořilo studio: Pixel Design | Redakční systém: Web-SOUL