Slevy na luxusní dárkové kazety
     

Larens Clasic

 

Larens Classic - spojení vědy a přírody

„Larens Clasic" je značka exklusivní kosmetiky vyvinuté mezinárodním týmem vědců. Metoda získávání přírodního kolagenu se využívá při výrobě nejnovější generace kosmetiky s přírodním bioaktivním kolagenem. Dále se v této řadě používá nano voda jako nosič a rozpouštědlo a bioaktivní (živé) peptidy. Ve většině této řady je také kyselina hyaluronováRegestril®.

 
Intenzivně regulující tělový krém z kolagenu, výtažkem z jinanu dvoulačného a aloe, zvláště doporučujeme pro hodně suchou a poškozenou kůži.
Ošetřující balzám na rty Larens intenzivně vyživuje pokožku rtů, dodává jim vláčnost, změkčuje je a zajišťuje jejich správnou hydrataci.
Jemné pleťové mléko na bázi přírodního kolagenu, je určeno k odličování a ošetřování obličeje. Dokonale odstraňuje make-up a nečistoty.
Jemná micelární voda k odličování očí a čištění obličeje. Speciální složení produktu zaručuje optimální ošetření pleti ve fázi čištění.
 
Intenzivně regenerační krém na ruce, jenž zajistí vhodnou hydrataci a ochranu před vnějšími faktory, které každodenně ohrožují kůži naších rukou.
Intenzivně zvlhčující krémový gel, jenž účinně zklidní pokožku po holení. Při pravidelném používání bude pleť vždy pevná.
Exkluzivní krém určený pro zralou pleť. Unikátním spojením kolagenového gelu a Regestrilu® dochází k TURBO EFEKTU.
Intenzivně regenerační oční krém s vyhlazujícím a protivráskovým účinkem. Odstraňuje otoky pod očima.
 
Larens GLA REVIVE je jedinečné panaceum (lék na všechny potíže) k zastavení stárnutí pleti a předcházení kožním problémům. Každodenní péče o pleť s tímto krémem je mimořádně příjemná a účinná!
Nejjemnější kolagenový gel na tvář a dekolt. Při pravidelné aplikaci je pleť jako po důkladném faceliftu, stává se hladkou, zlepšuje se její hydratace, pevnost a pružnost.
Kolagenový gel s biotinem k intenzivní péči o vlasy a nehty. Přípravek účinně regeneruje i silně poškozené vlasy. Dává jim hladkou strukturu a lesk.
Silně regenerační kolagenový gel určený pro péči o Vaše tělo. Regenerační účinky jsou okamžitě viditelné. Kůže se stává hladší a pevnější.
     
 
 
Copyright © 2022 Miopharma - Michaela Pilná | Vytvořilo studio: Pixel Design | Redakční systém: Web-SOUL