Slevy na luxusní dárkové kazety
     

Keratin

HYDROLYZOVANÝ KERATIN pro ochranu poškozených, křehkých a barvených vlasů. Chrání vlasy a vlasovou pokožku při chemickém barvení vlasů, při jejich fénování a žehlení. Silná ochrana účesu proti atmosférické vlhkosti.

Balení obsahuje: 5 ampulí po 15ml
Přípravek je určen k ochraně a léčbě poškozených, křehkých, odbarvovaných či barvených vlasů a vlasů tenkých a křehkých se sklonem k lámavosti.

Má trojí účinek :

- aminopeptid tryptofan chrání vlasovou pokožku a vlasy ( keratinová vlákna ) před jejich chemickým poškozením
- bio-alantoin a bylinné výtažky mají protizánětlivé, zklidňující, regenerační účinky, obnovují hydrolipidický plášť, přirozenou hydrataci a výživu vlasů i vlasové pokožky
- Cashmilan - čistý hydrolyzovaný keratin a výtažky z manganu , extrahovaného z kamene Rodochrosit, mají silný restrukturalizační účinek na poškozený vlasový stvol

Při pravidelném používání přípravku jsou VLASY SILNĚJŠÍ, PLNÉ, MĚKKÉ, PRUŽNÉ a ZÁŘÍ LESKEM.

Aplikace:

Po umytí vlasů odstraňte přebytečnou vodu do ručníku. Obsah jedné ampule naneste rovnoměrně do vlasů a vlasové pokožky, proveďte jemnou masáž a vtlačte prsty přípravek do vlasových délek. Neoplachuje se. Dále pokračujte v úpravě vlasů, dle vašich zvyklostí ( nanášení stylingových přípravků, sušení, fénování adt.).
Při chemickém barvení se tento přípravek doporučuje použít před i po barvení pro ochranu vlasů a vlasové pokožky.Ošetření opakujte 2x týdně. Není mastný, nezatěžuje vlasy.

 
HYDROLYZOVANÝ KERATIN pro ochranu poškozených, křehkých a barvených vlasů.
   
 
 
Copyright © 2020 Miopharma - Michaela Pilná | Vytvořilo studio: Pixel Design | Redakční systém: Web-SOUL